Odbył się kurs #AkcjaEwakuacjaZeu w Katowicach
Fotografia uczestników kursu AkcjaEwakuacjaZ.eu

W sobotę w Katowicach odbył się kurs w ramach kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu. Uczestnicy mogli usłyszeć o wielu ciekawych argumentach na rzecz #POLexitu, a także poznali nasz system działania.

Kurs rozpoczął się w godzinach porannych i trwał około 7 godzin. Prowadził go inicjator kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu Mariusz Piotrowski. Pierwszy etap dotyczył organizacji inicjującej kampanię, chwilę później na ekranie projekcyjnym można było zobaczyć temat prezentacji Unia Europejska – projekt na rzecz fałszywego pokoju Europy. Przedstawiony został obraz Europy, zarządzanej przez urzędników, którzy od lat nie potrafią wydostać Unii Europejskiej z olbrzymiej zapaści gospodarczej. Rozwój naszego kontynentu został zahamowany, a kolejne plany reform traktatowych ukazywane są przez specjalistów jako gwóźdź do trumny europejskiej gospodarki. W dodatku unijni urzędnicy pomimo swojej niekompetencji, chcą nadal prowadzić Europę, tym razem na swoich nowych zasadach, które sprawią, że część państw narodowych straci swoje prawo do samostanowienia o sobie. Fundacja Kampanii Społecznych jako inicjator i organizator kampanii bije na alarm i stara się uświadamiać Polaków o skali zagrożenia, które niesie za sobą projekt nowych traktatów europejskich, które mają ukonstytuować tzw. Stany Zjednoczone Europy.

Dalsza część kursu, to wyjaśnienie metody działań i jej skuteczności. Będziemy działać wedle głównych zasad skutecznej propagandy: powszechnie, regularnie i aż do zwycięstwa – mówił Mariusz Piotrowski. Nasze lenistwo społeczne w tym temacie może oznaczać ponowne wylewanie krwi w walce o wolność przyszłych pokoleń – można było usłyszeć.

Uczestnicy kursu zadeklarowali swoją pomoc w działaniu na rzecz #POLexitu, tym samym nasz Zespół FKS – Katowice zwiększył swoją liczebność o kolejnych działaczy!

Następne kursy #AkcjaEwakuacjaZeu odbędą się w Krakowie 27 stycznia i Jastrzębiu 10 lutego. Zgłaszać się mogą Polacy z całej Polski, kolejność kolejnych kursów i powstawanie nowych Zespołów FKS uzależnione będzie od ilości osób zarejestrowanych w danych województwach. Zarejestrować się na kurs można na stronie: odnośnik do formularza rejestracyjnego.

Biuro Prasowe FKS

Podobał Ci się nasz materiał? Wesprzyj nasze działania!

Darowizna na cele statutowe

Darowizna na akcjaewakuacjaz.eu

Czytaj inne aktualności
Fundacja Kampanii Społecznych
im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

k: +48 531 332 131
e: kontakt@papczynski.org

KRS: 0000835484
NIP: 6332241694
REGON: 385888369

Numer konta w Banku Pekao
PLN: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751
IBAN: PL38 1240 1330 1111 0010 9884 5751
Kod BIC Swift: BPKOPLPW

 

NASZE KAMPANIE I INICJATYWY:
FUNDACJA:
Zadaj pytanie on-line