Od wieków jesteśmy zniewolonym narodem. Obce wpływy niszczą naszą jedność, bo stać nas na krótkotrwały zryw pozwalający wywalczyć wolność, ale o wiele trudniej jest nam w niej wytrwać. Kolejne rządy tworzą złudzenie rozwoju na bazie rosnącego długu narodowego, tymczasem na ciężkiej pracy Polaków żerują zagraniczne grupy kapitałowe, które każdego roku poprzez neokolonializm grabią polski rynek z wypracowanych zasobów. Pozwala na to zaimplementowanie na ziemiach Królowej Polski systemu, który daje bardzo okrojone możliwości walki o interesy Polaków.

Żyjemy w mylnym przeświadczeniu, że mamy wpływ na to, kogo wybieramy do najwyższych władz Rzeczpospolitej. Tymczasem wpływy zagraniczne w mediach sprawiają, że to właśnie one typują nam “nowych liderów politycznych”, którzy nagle znikąd otrzymują 10% poparcia i stają się gośćmi w najważniejszych serwisach informacyjnych. Nawet jeżeli znajdą się liderzy, którzy chcą walczyć o interesy Polaków, to media zagraniczne tak podzielą rynek polityczny, żeby władzę wyłonić tylko spośród tych, których oni nam wskażą. Później sprawa już jest prosta, bo system wyborczy pozwala, aby Ci liderzy tworząc listy wyborcze dobierali ich skład. Kto na danej liście będzie najwyżej, ten ma wielokrotnie większą szansę zostać “reprezentantem wyborców”. A może jednak winniśmy powiedzieć, że reprezentantem liderów wiernych medialnym korporacjom zagranicznym, które dbają o interesy wielkich grup kapitałowych…  Dlatego trzeba stwierdzić kilka faktów:

To nie jest system suwerennego państwa!
To nie jest system niepodległego państwa!
To system państwa neokolonialnego!

Jeżeli Ty też to zauważyłeś, to zacznij z nami uświadamiać Naród, żeby z perspektywy niewolnika potrafił spojrzeć z nadzieją na wolność.

W interesie tych, którzy czerpią zyski jest wychowanie kolejnego pokolenia zniewolonych  swawolników, którzy są idealnym wytworem gospodarczego niewolnika. #wNaszymInteresie jest wychować ludzi młodych na przyszłe elity naszego Narodu, które będą potrafiły zadbać o interes gospodarczy Polski i przekonają Polaków do szlachectwa ducha. Żeby taka była Rzeczpospolita potrzebujemy skutecznego działania oddolnego, którym chcemy się zająć razem z Tobą!

#STOPzniewoleniu

Fundacja Kampanii Społecznych
im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

k: +48 531 332 131
e: kontakt@papczynski.org

KRS: 0000835484
NIP: 6332241694
REGON: 385888369

Numer konta w Banku Pekao
PLN: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751
IBAN: PL38 1240 1330 1111 0010 9884 5751
Kod BIC Swift: BPKOPLPW

 

NASZE KAMPANIE I INICJATYWY:
FUNDACJA:
Zadaj pytanie on-line