Wielkie portale społecznościowe coraz częściej blokują niepożądane przez siebie treści oraz ucinają zasięgi materiałów, emitowanych przez podmioty konserwatywne i prawicowe. Rosnąca cenzura w internecie sprawia, że takim podmiotom jak nasz coraz trudniej docierać z informacjami do naszych odbiorców i sympatyków. W związku z tym zapraszamy Państwa do śledzenia nas na różnych platformach, a zwłaszcza tych niemainstreamowych, gdzie bolszewicka cenzura jeszcze nie dotarła.

Nasza główna strona na Facebooku będzie służyła do publikowania najważniejszych informacji z działań fundacji, naszych relacji, artykułów publicystycznych i materiałów filmowych. Zachęcamy do jej polubienia, by być na bieżąco.

Instagram ma nieco luźniejszą formę niż typowa strona facebookowa. Zamiast poważnych komunikatów i artykułów, na Instagrama będziemy wrzucać zdjęcia i filmiki z życia naszej społeczności wolontariuszy. Strona będzie zatem miała charakter miej oficjalny i formalny, a bardziej towarzyski i luzacki. Zapraszamy do obserwowania.

Twitter natomiast służyć nam będzie bardziej jako platforma komunikacji z mediami. Będziemy go wykorzystywać do informowania o naszych działaniach i oficjalnych stanowiskach.

Pinterest jest portalem umożliwiającym publikację zdjęć i obrazów. Planujemy go wykorzystać przede wszystkim jako bazę naszych zdjęć, przewidzianych do wykorzystania przez media.

Gab.com jest stosunkowo nowym portalem społecznościowym, podobnym do Facebooka i Twittera. Jego administracja przekonuje, że najważniejszym czynnikiem na ich portalu jest wolność słowa. Co więcej, dyrektor generalny Gab otwarcie przyznaje się do wiary w Jezusa Chrystusa. Jest zatem świetną alternatywą dla coraz bardziej lewackiego Facebooka.

Natomiast strony naszych inicjatyw można znaleźć tutaj:

Marsz dla Królowej Polski jest to nasza flagowa inicjatywa cykliczna. Chcemy corocznie obchodzić święto Królowej Polski w sposób możliwie jak najhuczniejszy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zorganizować ten Marsz. Zachęcamy do śledzenia strony poświęconej temu wydarzeniu.

Telewizja RDS (Redakcja Dziennikarzy Społecznych) jest naszym projektem pobocznym, którego celem jest stworzenie studia telewizji internetowej. Dzięki niej będziemy mogli trafiać z dobrym przekazem do szerszego grona odbiorców, omawiać ciekawe zagadnienia historyczne, bez skrępowania mówić o Bogu i wierze katolickiej a także komentować bieżącą sytuację na tym coraz bardziej zakłamanym świecie. Zachęcamy do śledzenia i wspierania tego projektu. Zacząć można od polubienia strony, która na razie widnieje pod roboczą nazwą “Studio Śląsk”.