Jesteś potrzebny!

Constanter pro Deo et patria

Prawdziwych mężczyzn nam potrzeba, a nie nicponi, nie mętów społecznych. Dajcie Ojczyźnie Polaków, nie pachołków, to jest dajcie ludzi silnych, odważnych, zdolnych do wielkich wysiłków, zaprawionych do walki, przygotowanych do brania udziału w naradach. Tego, abyś i ty był taki, oczekuje i domaga się Ojczyzna.

św. Stanisław Papczyński

Fundacja

W pierwotnym założeniu Fundacja Kampanii Społecznych im św. Stanisława Papczyńskiego została powołana jako organizacja, której obszar działań miał się skupiać wokół tematyki pro-life. Dlatego też grono Fundatorów składa się wyłącznie z osób, które wcześniej działały wolontaryjnie na płaszczyźnie aktywności prorodzinnej i antyaborcyjnej.

Jednak wraz z upływem czasu i obserwacją polskiej sceny publicznej uznaliśmy, że należy poszerzyć zakres naszego zainteresowania także o szeroko pojętą sferę działalności patriotycznej, edukacyjnej i popularyzatorskiej, informacyjnej oraz formacyjno-wychowawczej.

W skład Zarządu Fundacji wchodzą:

Rafał Gawenda – pochodzący z Częstochowy inicjator wielu lokalnych, częstochowskich wydarzeń, w tym Białego Protestu, Nowenny Częstochowskiej i Reduty Niepokalanej. Rafał ma skłonności do głębokiej zadumy, co powoduje że potrafi każde zagadnienie przemyśleć do najdrobniejszego szczegółu. Jest to cecha szczególnie przydatna w pracy koncepcyjnej i planowaniu strategii działania.

Marek Grygierek – pochodzący z Jastrzębia-Zdroju organizator niezliczonej liczby pikiet i zbiórek podpisów zarówno w tematach antyaborcyjnych i antydewiacyjnych, jak i patriotycznych. Marek jest nieocenioną pomocą przy udoskonalaniu pomysłów. Jego zmysł do przewidywania potencjalnych następstw bardzo pomaga przy doszlifowywaniu ostatnich poprawek. Jest także bardzo aktywnym organizatorem wydarzeń ulicznych, nie boi się żmudnej pracy i większość rzeczy woli robić osobiście.

Mariusz Piotrowski – pochodzący z Siemianowic Śląskich organizator wielu wydarzeń pro-life na Górnym Śląsku oraz współinicjator takich kampanii jak #ZatrzymajAborcję, #NieDlaRoszczeń i #Stop447. Mariusz jest wulkanem pomysłów i potencjalnych rozwiązań. Ponadto uwielbia przebywać w towarzystwie, rozmawiać, wymieniać się poglądami i dzielić się wiedzą. Jest przez to powszechnie lubiany zarówno przez kooperantów jak i wolontariuszy.

AKTUALNOŚCI
lgbt prawica

Tęczowy koń trojański na prawicy | R. Gawenda

Fot. Pixabay Zapraszają go do mediów, robią z nim wywiady, dają mu angaże. Będzie stałym publicystą Tygodnika Solidarność, bywa też gościem TV TRWAM. Waldemar Krysiak, bo o nim tu mowa, gejowski aktywista działający pod pseudonimem „Gej przeciwko światu”.„Czy i jak

Czytaj więcej »

Lorem ipiuk epsiuk 333

Loremus agiemus epsiukus koliberus. Adevento lorimento czajniksiento. Gegoza makioza Valoza. Ipsum momentum personum lirum. Loremus agiemus epsiukus koliberus. Adevento lorimento czajniksiento. Gegoza makioza Valoza. Ipsum momentum personum lirum.

Czytaj więcej »

Lorem ipiuk epsiuk 1

ZAJAWKA Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur gravida porttitor nisl non volutpat. Proin in congue dui. Etiam id magna ipsum. In in velit magna. Aliquam fringilla dolor quis lobortis tempor. Nam ac rutrum ligula.

Czytaj więcej »

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

Śledź każdy nasz ruch!